Oponthoud pont De Woude 7-23 november

Van 7 november 9.00 uur t/m uiterlijk 23 november vaart de huidige pont naar eiland De Woude niet vanwege noodzakelijk onderhoud. De einddatum kan nog verschuiven.

Tijdelijke pontonbrug

Op 7 november tussen 9.00 en 17.00 uur wordt er een tijdelijke pontonbrug aangelegd naar het eiland voor alle verkeer. Tijdens het aanleggen van de pontonbrug:

  • is er geen autoverbinding met het eiland;
  • wordt er een fiets-/voetgangerspontje ingezet.

Afbreken pontonbrug

Op 23 november (of eerder) keert de huidige pont terug en wordt de pontonbrug afgebroken. Die dag zetten we weer de fiets-/voetgangerspont in. Voor auto’s is het eiland dan een aantal uur niet bereikbaar. Na deze dag gaat de fiets-/voetgangerspont weer uit de vaart.

Auto parkeren op 7 en 23 november

Heeft u de auto nodig op 7 november tussen 09.00 en 17.00 en/of op 23 november? Parkeer die dan niet op het eiland.

Komt de pont eerder dan 23 november terug in de vaart, dan melden we dat via onze SMS-service.