Wijziging zomerdienstregeling veerpont Akersloot

De zomerdienstregeling van de veerpont van Akersloot is aangepast. In de periode van 6 april tot 1 november vaart de veerpont in het vervolg op de volgende tijden:

dag tijden
maandag 7.00 uur tot 22.00 uur
dinsdag 7.00 uur tot 22.00 uur
woensdag 7.00 uur tot 22.00 uur
donderdag 7.00 uur tot 22.00 uur
vrijdag 7.00 uur tot 22.00 uur
zaterdag 8.00 uur tot 22.00 uur
zondag 8.00 uur tot 22.00 uur
op feestdagen 8.00 uur tot 20.00 uur
   
iedere eerste dinsdag van de maand van 9.30 tot 12.30 uur is de pont in onderhoud en vaart niet!

Deze wijziging gaat in per 1 oktober 2022. Dit houdt in dat de veerpont van 1 oktober 2022 tot 1 november 2022 al via de aangepaste zomerdienstregeling vaart.